Wybierz grę z listy automatów kliknięciem i poczekaj aż zostanie pobrany w całości. Pierwszy obrót bębnów możesz rozpocząć,klikając na zielony przycisk "Start", znajdujący się na dole po prawej stronie. Każde kliknięcie w ten przycisk uruchomi nowy obrót.


Przyciskiem "Stawka" możesz zwiększać i obniżać wysokość stawki na linię. W środkowej części na dole pokazywana jest całkowita stawka za obrót.


Jeśli chcesz rozegrać kilka obrotów z taką samą liczbą linii i taką samą wysokością stawki, to możesz skorzystać z trybu automatycznych obrotów - przycisk "Auto" w lewym dolnym rogu. Automatyczne obroty będą uruchamiane tak długo, aż uruchomisz darmowe obroty lub naciśniesz przycisk "Stop" w lewym dolnym rogu.


Twoja wygrana zależy od pozycji symboli na bębnach. Jeśli na linii pojawią się przynajmniej trzy takie same symbole (od lewej do prawej), otrzymasz wygraną w postaci kredytów. Wysokość wygranej zależy od wysokości Twojej stawki. Kliknięciem na przycisk wygranych na dole po prawej stronie, zobaczysz listę wszystkich możliwych kombinacji i wygranych dla danego automatu.


W grze rośnie Twój wskaźnik XP. Im wyższe są Twoje stawki, tym więcej punktów doświadczenia zbierasz za obrót.