Kliknij na "Zarejestruj się" w dolnym menu strony wyboru gier („Lobby“). Otwarte zostanie okno, w którym dostępne będą dwie metody rejestracji - Facebook i e-mail. Wybierz opcję „E-mail“ i podaj w odpowienim polu swój adres e-mail. Po potwierdzeniu adresu, otrzymasz na podany adres wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Przejdź do aplikacji pocztowej i kliknij na otrzymany link. Aplikacja Gaminator zostanie ponownie otwarta i będziesz mógł zakończyć rejestrację. Jeśli wystąpią problemy z linkiem, możesz podać kod aktywacyjny także manualnie (w oknie rejestracji lub w ustawieniach). 


Jeśli rejestrujesz się po raz pierwszy przy użyciu Twojego adresu e-mail, otrzymasz bonus w formie kredytów w serwisie Gaminator.


Jeśli korzystałeś już z serwisu Gaminator na innym urządzeniu i dokonałeś rejestracji przez e-mail, wyświetlone zostanie okno, w którym będziesz mógł wrócić do tamtego konta. Nie możesz założyć kilku profili w serwisie Gaminator przy wykorzystaniu jednego konta pocztowego. 

Możliwość rejestracji znajdziesz także w ustawieniach. Menu ustawień znajdziesz, klikając na "Ustawienia" w lewym dolnym rogu.